Baudi dabu un atpūties!

Mēs Jums piedāvājam lieliski atpūsties un paviesoties viesu namā “Atpūta laukos” , kas atrodas Irlavas pagasta “Rudiņos”, 15 km no Tukuma, un pavērot staltbriežu, dambriežu un citu dzīvnieku uzvedību savvaļas dzīvnieku dārzā.

Pie mums variet organizēt ģimenes svētkus, uzņēmuma un organizācijas pasākumus, kā arī darba seminārus un tikšanās. Svinībās iekštelpās pie mums jutīsies ērti līdz 35 viesiem, bet organizējot izklaides ar aktīvu atpūtu brīvā dabā varam uzņemt līdz 200 viesiem. Nakšņošanu labiekārtotos numuriņos varam nodrošināt 35 personām. Ir iespējams uzcelt teltis speciāli ierīkotā vietā.

Viesu namā svinībām un pasākumiem var izmantot banketzāli ar mūsdienīgu interjeru, vai ar senatnes elpu apvītu un pēc priežu sveķiem smaržojošu kamīnzāli guļbūves ēkā un virtuvi ar modernu aprīkojumu. Mūzikas un televīzijas mīļotāji var atpūsties viesu nama kino zālē. Barbekjū cienītāji var līksmoties un izmantot labiekārtotu dārza kamīnu un ļauties romantikai pie dzirksteļojoša ugunskura. Relaksēties Jums palīdzēs burbuļojoša džakūzī vanna zem zvaigžņotajām debesīm.

Atpūtu aktivizēt var spēlējot basketbolu, galda tenisu, badmintonu vai biljardu. Lai izjustu Kurzemes pakalnu dabas burvību un eksotiku var doties pastaigā pa meža takām ai uzkāpt speciālā skatu tornī. Gida pavadībā vairāk uzzināsiet par savvaļas dzīvnieku audzēšanu iežogotās platībās, varēsiet novērot to uzvedību un fotografēt. Iespējams pasūtīt uzkodas banketa galdam.